Crowdfunding ako HIT, hithit.sk ako šanca pre vaše sny

Autor: Lucia Stasselova | 20.11.2014 o 0:27 | Karma článku: 2,20 | Prečítané:  332x

Aj vy máte svoj sen? Nemyslím sen, ktorý sa dostaví v priebehu ôsmich hodín spánku. Mám na mysli sen - váš odkaz tomuto svetu, ktorý si budú ľudia pamätať a ktorý sa nedá naozaj zaplatiť. Mám na mysli originálnu videohru, alebo album s vašou hudbou alebo vydanú knihu alebo vynález, ktorý uľahčí život. Nikdy nezaškodí mať veľký sen...

Bohužiaľ, v tomto materialistickom svete, sú sny drahé - niektoré potrebujú veľa peňazí na to, aby sa zrealizovali. Existuje však možnosť, existuje priestor, kde môže každý umiestniť svoj projekt a kde má šancu každý získať dostatok financií na splnenie svojich snov!

Využite jedinečnú šancu Slovenského centra fundraisingu, ktoré otvára nový vzdelávací kurz 4. 12. 2014 o základoch získavania zdrojov od veľkého počtu prispievateľov prostredníctvom tzv. crowdfundingu. Vzdelávací kurz reaguje na aktuálne trendy a dopyt po tejto téme. Kostru seminára tvorí spojenie inovatívnych prístupov súvisiacich s crowdfundingom a konkrétnych skúseností lektorov pri príprave a realizácii kampaní. 

Vedeli ste, že crowdfundingový portál hithit.cz prichádza na Slovensko?

Súčasťou kurzu bude aj prezentácia Aleša Burgera, ktorý je poradcom nadnárodných reklamných agentúr a riaditeľom poprednej eventovej agentúry NEXT LEVEL, s klientmi nielen v  Čechách, ale tiež na Slovensku. Predovšetkým je však spoluzakladateľom najväčšieho česko-slovenského crowdfundingového portálu Hithit.sk, ktorý za necelé 2 roky rozdal na úspešných projektoch viac ako 80.000 EUR. Má množstvo skúseností z príprav i samotných realizácií crowdfundingových kampaní, o ktorých prednáša na pražskej Vysokej škole ekonomickej a ďalších fórach pre manažérov. Od roku 2014 je tiež manažéroem harmonogramu majstrovstvá sveta Red Bull Air Race.

Jeho prednáška obsahuje v skratke mechaniku crowdfundingu, a množstvo konkrétnych úspešných príkladov a tiež ukazuje mechanizmus portálu hithit, teda promovanie projektov a administratívu s ním spojenú. V neposlednej rade vás oboznámi s konkrétnymi výsledkami štatistík, ktoré portál Hithit sleduje.

Skúsenosti v portálu hithit.cz hovoria, že :

  • 43% projektov je úspešných
  • 90% projektov, ktoré prekročia hranicu 27% je úspešných
  • úspešné projekty vyberú o 20% viac ako si naplánovali

Zaraďte sa aj vy medzi tých, ktorí si plania svoje sny. Prihláste sa na kurz corwdfundingu SCF so skúsenými lektormi Eduardom Marčekom a Luciou Štasselovou čím skôr. Čas sa kráti, voda stúpa...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Klasická nedeľa kedysi: Kostol, obed, futbal. Boli to zlaté časy

Bratislava bola o polovicu menšia, ale na futbal chodilo desaťkrát viac ľudí.

DOMOV

Podnikateľ Lunter chce poraziť Kotlebu

Známy podnikateľ Ján Lunter založil firmu na zdravé potraviny.

EKONOMIKA

Odhalili daňový podvod so sušenými hríbmi

Spoločnosti zrejme predpokladali, že dodávka nebude podozrivá.


Už ste čítali?