Crowdfunding ako HIT, hithit.sk ako šanca pre vaše sny

Autor: Lucia Stasselova | 20.11.2014 o 0:27 | Karma článku: 2,20 | Prečítané:  364x

Aj vy máte svoj sen? Nemyslím sen, ktorý sa dostaví v priebehu ôsmich hodín spánku. Mám na mysli sen - váš odkaz tomuto svetu, ktorý si budú ľudia pamätať a ktorý sa nedá naozaj zaplatiť. Mám na mysli originálnu videohru, alebo album s vašou hudbou alebo vydanú knihu alebo vynález, ktorý uľahčí život. Nikdy nezaškodí mať veľký sen...

Bohužiaľ, v tomto materialistickom svete, sú sny drahé - niektoré potrebujú veľa peňazí na to, aby sa zrealizovali. Existuje však možnosť, existuje priestor, kde môže každý umiestniť svoj projekt a kde má šancu každý získať dostatok financií na splnenie svojich snov!

Využite jedinečnú šancu Slovenského centra fundraisingu, ktoré otvára nový vzdelávací kurz 4. 12. 2014 o základoch získavania zdrojov od veľkého počtu prispievateľov prostredníctvom tzv. crowdfundingu. Vzdelávací kurz reaguje na aktuálne trendy a dopyt po tejto téme. Kostru seminára tvorí spojenie inovatívnych prístupov súvisiacich s crowdfundingom a konkrétnych skúseností lektorov pri príprave a realizácii kampaní. 

Vedeli ste, že crowdfundingový portál hithit.cz prichádza na Slovensko?

Súčasťou kurzu bude aj prezentácia Aleša Burgera, ktorý je poradcom nadnárodných reklamných agentúr a riaditeľom poprednej eventovej agentúry NEXT LEVEL, s klientmi nielen v  Čechách, ale tiež na Slovensku. Predovšetkým je však spoluzakladateľom najväčšieho česko-slovenského crowdfundingového portálu Hithit.sk, ktorý za necelé 2 roky rozdal na úspešných projektoch viac ako 80.000 EUR. Má množstvo skúseností z príprav i samotných realizácií crowdfundingových kampaní, o ktorých prednáša na pražskej Vysokej škole ekonomickej a ďalších fórach pre manažérov. Od roku 2014 je tiež manažéroem harmonogramu majstrovstvá sveta Red Bull Air Race.

Jeho prednáška obsahuje v skratke mechaniku crowdfundingu, a množstvo konkrétnych úspešných príkladov a tiež ukazuje mechanizmus portálu hithit, teda promovanie projektov a administratívu s ním spojenú. V neposlednej rade vás oboznámi s konkrétnymi výsledkami štatistík, ktoré portál Hithit sleduje.

Skúsenosti v portálu hithit.cz hovoria, že :

  • 43% projektov je úspešných
  • 90% projektov, ktoré prekročia hranicu 27% je úspešných
  • úspešné projekty vyberú o 20% viac ako si naplánovali

Zaraďte sa aj vy medzi tých, ktorí si plania svoje sny. Prihláste sa na kurz corwdfundingu SCF so skúsenými lektormi Eduardom Marčekom a Luciou Štasselovou čím skôr. Čas sa kráti, voda stúpa...

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Čo si o autokamerách myslí polícia a môže ísť video na Facebook?

Autokamery snímajú aj poznávacie značky a tváre ľudí, s videami preto treba narábať opatrne.

DOMOV

Smer opúšťajú nitrianski členovia, nepáčia sa im kšefty

Predseda miestneho klubu je nespokojný.


Už ste čítali?